Можливо Вами буде прийнято рішення створити саме дикий газон! Все, що потрібно – купити косарку і косити двічі на місяць.

Дуже бажано хоч раз на початку літа прополоти бур’яни – кінський щавель, лопух, амброзію, борщівник. Особливі естети можуть при бажанні прополоти так само кульбаба, будяк і осот.

Для початку видаліть великі бур’яни. Вирівняйте ділянку, при цьому важливо, видалити купини і позбутися від місць застою води. Якщо ділянку, намічений під газон, давно заріс високими бур’янами і трав’яний покрив відсутній, пошукайте тонконіг, овсяницу, польовицю або райграс в околицях сусідніх полів; порубати траву на невеликі відрізки, розкидайте по ділянці і присипте шаром землі 0,5 см; поливайте протягом тижня.

Косіть свої бур’яни 1-2 рази на місяць і через рік ви отримаєте цілком добрий газон. Через 2-3 роки газон стане рівномірним і пристойним, як з естетичної, так і з практичної точок зору.

Виходячи з ваших намірів, ви можете створити газон дуже швидко і «дешево» в сенсі різних видів рослин (бур’янів). Дорожче, за одне літо і набагато чистіше. Нарешті, дорого, але за пару тижнів і майже ідеально чисто – ніяких бур’янів. Причому бажано враховувати не тільки кошти і бажання, але і різну екологічність видів газону.

Всі послуги з влаштування рулонного або посівного газону ви можете замовити в нашій компанії. Ми працюємо в Києві і за його межами. У роботі з газонами, вартість наших послуг складається з таких чинників, як: обсяги робіт, вид газону, складність і особливості рельєфу та інші.

Замовити зворотній дзвінок