Стилі кам’янистих садів в ландшафтному дизайні

За стилем кам’янисті сади можуть бути регулярними, пейзажними або змішаними. Вони несуть в собі абсолютно різні підходи до створення кам’янистих садів, а це впливає не тільки на тип планування (симетрична вона або асиметрична, правильної геометричної форми, або з невизначено розпливчастими контурами), але також на характер використовуваних матеріалів, спосіб їх обробки і навіть асортимент рослин.

Вибір того чи іншого стилю залежить від декількох факторів:

  • особливостей місцевого ландшафту (рельєфу, рівня залягання грунтових вод, ступеня освітленості ділянки)
  • розмірів і форми ділянки
  • архітектурного стилю житлових і господарських будівель
  • художніх переваг власників ділянки

Втім, в чистому вигляді кам’янисті сади регулярного і пейзажного стилю зустрічаються не так вже й часто.

Регулярне планування має сенс використовувати в тому випадку, якщо заміський будинок призначений для прийому гостей і проведення урочистих заходів.

Таке планування коштує не дешево, але має дуже вишуканий і неповторний вигляд. Своїми руками без залучення фахівців регулярний сад створити практично неможливо. До того ж для такого саду необхідно простір, – на шести сотках регулярний сад буде виглядати шкода.

А ось пейзажний сад – якраз те, що треба. Недорогий, зате має багатий вигляд. Ви зможете заощадити не тільки на будівельних матеріалах, а й на послуги дизайнера.

Сучасним світом править еклектика, тому в рамках ландшафтного дизайну можна варіювати різними варіантами кам’янистих квітників, які можуть приймати ті чи інші види і органічно поєднувати в собі елементи різних стилів.

Грунтуючись на принципах головних стилів: декоративність, природність і довговічність, при великому бажанні, якщо ви володієте достатнім запасом часу, терпіння і сил, то цілком можете спробувати і створити свій, хоча б невеликий кам’яний сад.

І відразу хочу запевнити, що споруда – завдання далеко не найпростіша і вимагає до себе почуття міри, вміння та майстерності поєднувати камені з квітами так, щоб це виглядало гармонійно, а не по-чудернацьки.

Крім того потрібно враховувати безліч обов’язкових чинників з якими Вам допоможе впоратися наша компанія до складу якої входять кращі фахівці своєї улюбленої справи.

Запорукою нашого успіху є велика кількість накопиченого знання і майстерне вміння використовувати його на практиці. Саме завдяки знанням і бездоганну роботу, залежить кінцевий результат будь-якої справи.

Наша робота полягає в тому, щоб доповнити або поліпшити дивовижними перетвореннями місцевість, яка цього потребує. Імітація гірського ландшафту, що включає в себе кам’янистий сад – це лише один із напрямів зі створення ландшафтного дизайну.

Замовити зворотній дзвінок