Посадка крупномірів у Києві    Посадка крупномірів у Києві

ПОСАДКА КРУПНОМІРІВ

 

Компанія Green Planet має власні розробки і винаходи по посадкам та пересадкам крупномірних рослин. Маємо досвід роботи на ділянках на яких відсутні умови для переміщення засобів механізації. Укладаємо договір обслуговування посадок крупномірів терміном до 3 років.

Наша компанія пропонує віддавати переваги зимового виду посадок крупномірних рослин, так як рослини отримують наступні переваги:

  • мінімальне нанесення шкоди кореневій системі
  • найкраща приживлюваність і адаптація дерев
  • збереження деревом енергії росту

Ми розробляємо комплексний план заходів щодо здійснення посадкових робіт крупномірних рослин – вибір, закупівля, транспортування, посадка і догляд за ними.

ПОСАДКА ТА ПЕРЕСАДКА

Крупноміри – дорослі рослини з розлогою кроною і розвиненою кореневою системою, які застосовуються в озелененні території. 

Крупномірами називають ті рослини, вік яких становить не менше 12 років. Їх висота часом досягає 2,5-10 метрів. Суттєва перевага посадки таких дерев полягає в тому, що Ви отримуєте їх потрібних Вам розмірів, не чекаючи, поки виростуть маленькі дерева. Це найбільш швидкий спосіб озеленення Вашої ділянки. В саду бажано посадити два типи дерев: листяні і хвойні.

Листяні рослини різних порід зможуть прикрасити Ваш ділянку влітку і восени: світло-зелене листя берези, строкаті листя клена, темна зелень горобини будуть добре виглядати поруч. Найчастіше рекомендуються для посадки такі породи: береза ​​бородавчаста, клен гостролистий, липа дрібнолиста, горобина звичайна та ін.

Взимку внести різноманітність в сумну колірну гамму ділянки допоможуть хвойні дерева (ви можете розмістити наступні хвойні рослини: ялина європейська, ялина колюча блакитна, модрина сибірська, ялиця сибірська, сосна звичайна, сосна кедрова, туя західна).

Якщо Ви вирішили поселити в своєму київському саду крупноміри, попередньо проконсультуйтеся з фахівцями: вони допоможуть не тільки з вибором і посадкою плодових дерев, а й допоможуть з подальшим доглядом за ними (боротьба з шкідниками, підживлення, обприскування і ін.).

Посадка крупномірів – досить відповідальний момент, адже правильне розміщення дерев може змінити загальний вигляд саду і мікроклімат у ньому, що впливає і на інші рослини.

 

 

Ваші дані

Залиште ваші контакти і ми з Вами зв'яжемося


Залишились запитання aбо є побажання?

Пишіть в коментарі, що вас цікавить і ми дамо вичерпну відповідь


Замовити зворотній дзвінок