Green Planet | Озеленение и обслуживание участков

Купуючи потрібні матеріали для благоустрою території, перевагу потрібно віддавати грубозернистими митому або річковому піску, з низьким вмістом пилоподібних частинок і глини, щебінь гранітний (фракції 5-20 мм.), Гравій і вапняна щебінка не годяться для будівництва доріжок.

Після того як основа для мощення доріжок готова, приступаємо до мощення доріжок. Елементи дорожнього покриття, укладаються на підстильний шар піску (іноді це може бути шар сухої суміші на бетонній основі) з необхідним проміжком між попередньо обраним матеріалом.

Після закінчення укладання дорожнього покриття, воно ущільнюється віброплитою, з єдиною різницею, в тому, що між покриттям садової доріжки і віброплити, повинна бути прокладена спеціальна гумова прокладка, що запобігає пошкодженню дорожнього покриття.

Який би матеріал не використовувався для мощення доріжок на Вашій ділянці, між окремими його елементами завжди є щілини. У них після закінчення мощення засипається пісок, який не дозволяє окремим його елементам «ворушитися» і в той же час, вільно пропускає воду.

Таким чином ми отримуємо дуже міцні садові доріжки, що витримують значні вертикальні навантаження, які після будь-якої зливи залишаються сухими.

Замовити зворотній дзвінок