Створення газонів

Компанія Green Planet здійснює повний комплекс послуг зі створення газонів будь-якої складності в Києві, Ми приїжджаємо на ділянку і даємо консультацію. Вартість послуги залежить від площі ділянки і обраних Вами матеріалів.

Усі процеси створення газону: культивація грунту, вибірка неродючого грунту, завезення чорнозему, трамбовка грунту, планування грунту, укладка рулонного газону, посів насіння, налаштування поливу

Створення газонів будь-якої складності: звичайний, партерний, мавританський, луговий, спеціальний

А також догляд за газоном: видалення бур'яну, стрижка газону

Наше завдання - підказати, допомогти зробити оптимальний вибір, який найкраще підійде саме під Ваші запити.

 

 

При замовленні на укладку рулонного газону 5 соток і більше, знижка 10%

Вартість послуг зі створення рулонного газону (без вартості матеріалів) від 70 грн/м²

Вартість влаштування газонів

Види робітОд.
вимір.
Ціна,
грн.
Влаштування газонів
Обробка бур'яну гербіцидами суцільної діїм²4
Культивація грунтум²22
Вибірка неродючого грунтум.куб250
Переміщення чорнозему тачкамим.куб200
Просіювання мінерального грунтутон350
Чорнове плануванням²18
Чистове плануванням220
Встановлення сітки від кротівм²12
Розвантаження рулонного газонум²1,5
Укладання рулонного газону
м²35
Вдобрення та перший покіс

Види газонів:

Звичайний (садово-парковий) газон

Популярний тип трав'яного покриття. Це типовий міський газон, який можна побачити на вулиці вздовж проїжджої частини, біля будинку, в скверах або парках, за якими здійснюється догляд. Таке покриття включає в себе суміш різних газонних трав, що розрізняються по довголіттю, ширині і висоті пагонів, кущінню та іншим характеристикам. Висота стрижки 5-8 см. Після становлення щільної дернини протягом одного-двох років (при створенні посівним способом), по траві можна ходити, грати на ній та ін. При створенні газону способом укладання готової рулонної дернини - ходити по траві можна вже через місяць. Щоб покриття не виглядало "голим", його можна прикрасити за допомогою посадки чагарників або дерев.

Создание садово-парковых газонов в Киеве

Партерний (садово-парковий) газон

Створення партерних газонів у Києві

Цей тип покриття прийшов до нас з консервативної Англії. Він зустрічається, в основному, в регулярних садах або парках, на прилеглій території палаців і соборів. Це атрибут розкоші і традиціоналізму. На відміну від звичайного, партерний газон не такий практичний і універсальний, а скоріше декоративний. Він включає в себе спеціальні сорти вузьких і низьких трав родини злакових, як правило, одного або двох видів (для досягнення однорідності кольору і висоти покриття). Ходити по траві категорично забороняється, вона вимагає частих стрижок на висоту 3-5 см. Створюється як за допомогою укладання дерну, так і методом посіву в теплий період року.

Луговий газон

У порівнянні з попередніми двома - це скоріше поляна, луг або галявина з високими злаковими травами, квітучими багаторічними рослинами. Тобто, за своїм виглядом він максимально наближений до природного рослинного природному покрову. Однак, він теж вимагає догляду: 1-2 рази за сезон його необхідно стригти, щоб він більш буйно розростався. Зовнішній вигляд можна корегувати за допомогою додавання будь-яких сортів трав або квітучих рослин. Це самий невибагливий газон, тому що по ньому можна ходити і бігати. Влаштування газону здійснюється, як правило, на великих територіях (для досягнення природності) і у віддалених куточках ділянки.

Создание лугового газона в Киеве

Він призначений для витримування підвищених навантажень, тому використовується для улаштування спортивних полів (футбольні, для регбі, бейсболу та ін), дитячих майданчиків, зміцнення укосів в дорожньому будівництві, в тому числі для автомобільних парковок та ін. Може бути створений на схилах. В цьому випадку, в якості основи потрібне укладання газонної решітки.

Мавританський газон

Мавританський газон - це своєрідна імітація невеликого шматочка квітучого лугу. Це декоративний вид газону, який відомий з незапам'ятних часів. Він отримав свою назву від мавританських кочівників, які засівали порожні ділянки землі різними травами. Свого часу він вийшов з моди, проте сьогодні знову набирає популярність.

Создание мавританского газона в Киеве

Пакет послуг зі створення газону:

Культивація грунту

Певні роботи виконуються за допомогою «ручного сили», а деякі вимагають спеціальної техніки, мотоблоків, культиваторів тощо. Для великих площ використовується відразу кілька операцій. Найпоширеніші комбінації - це орання землі і одночасна культивація.

Создание газонов Киев. Культивация почвы

Вибірка неродючого грунту

Визначаємо якість грунту для майбутнього газону і в разі його непридатності видаляємо з території. Несприятливий грунт для газонної трави, вибираємо на глибину 20-30 см. (багнет лопати) і вивозимо. Вибірку робимо, залишаючи рівномірну поверхню, без великих перепадів. Інакше в подальшому на газоні утворюються світло-зелені плями, місцями темно-зелені. Таке відбувається від нерівномірного дренування води, застою або висихання грунту. Щоб уникнути неприємних моментів у подальшому, ми з самого початку і до самого завершення приділяємо особливу увагу вибірці . Дотримуючись усіх важливих правил на початку, у підсумку отримуємо чудовий, бажаний результат.

Создание газона в Киеве. Выборка неплодородного грунта

Завезення чорнозему

Правильно підбираємо необхідний грунт індивідуально під кожен вид рослини. Доставляємо тільки перевірений, якісний чорнозем на об'єкт. Розподіляємо родючий грунт по ділянці з послідуючим чорновий плануванням, і ущільненням.Правильно підібраний грунт - запорука здорового і красивого зовнішнього вигляду рослинності на довгі роки.

Создание газона в Киеве. Завоз чернозёма

Трамбовка

В процесі завезення чорнозему, кожна тачка привезеного грунту ретельно утрамбовується. Це виконують планувальники та фахівці, які створюють неповторний рельєф на території даної дільниці, утворивши при цьому, як ідеально рівні, так і різнорівневі поверхні ландшафту. У деяких випадках трамбування виконується з використанням віброплити, а на великих площах застосовують масивні катки, і додаткову спецтехніку.

Создание газона в Киеве. Трамбовка

Планування грунту

Цей етап полягає у плануванні родючого грунту під укладку рулонного газону, а також посів газонної травосуміші бажаного виду. Формування верхнього шару просіяного землі з усуненням непотрібних матеріалів рослинного походження, предметів побуту, будівельних відходів, та інших залишків сміття на поверхні грунту називається чистовим плануванням.

Обустройство газона Киев. Планирование грунта

Посів насіння, укладання рулонного газону

В процес посіву або для укладання рулонного газону підключаються майстри з досвідом роботи понад три роки. Вироблена нашими найкращими фахівцями, і вдосконалена практикою система, дозволяє нам виконувати роботи максимально якісно і в найкоротші терміни.

Создание газона Киев. Посев семян, укладка газона

Налаштування поливу

Перед облаштуванням газонів, ми рекомендуємо розмістити на своїй ділянці систему автоматичного поливу! Повний спектр послуг з проектування, встановлення, гарантійному та сервісному обслуговуванню системи, Ви можете отримати, звернувшись в нашу компанію. Ми підготуємо для Вас комерційну пропозицію протягом двох робочих днів, а також план-схему з оптимально-правильною розстановкою зрошувачів. На всі роботи та обладнання надаємо 1 рік гарантії.

Обустройство газона в Киеве. Автополив

Видалення бур'яну

Перш за все, бур`яни псують декоративність покриття, його чудовий зовнішній вигляд. Крім того, вони постійно витягують з грунту вологу і поживні речовини, не даючи газонної траві нормально розвиватися. Це призводить до загибелі і виродження газонного покриття. Обробка газону від бур'янів також необхідна для запобігання розвитку на ньому різних захворювань і шкідників. Ослаблені рослини швидко стають жертвами різних хвороб, вилікувати які непросто.

Устройство газона Киев. Удаление сорняка

Перша стрижка газону

Стрижка газона- одна з головних складових для красивого, зеленого, і здорового виду декоративного покриття.

Для створення газону Вам необхідно попередньо домовитися про виїзд на ділянку співробітника компанії Green Planet.

  • Ми зробимо заміри потрібної ділянки, вивчимо умови освітлення, візьмемо при необхідності пробу грунту, візьмемо до уваги якість і кількість поливу, підберемо необхідний рівень.
  • Потім погоджуємо, які послуги і матеріали бажаєте отримати від компанії в пакеті.
  • Всі роботи проводяться з урахуванням особливостей Вашого об'єкту - мікрокліматичних і географічних характеристик місцевості.
  • Згідно з отриманими даними, представник компанії розраховує кошторис і виставляє рахунок.

Гарний і якісний газон в саду забезпечує нам позитивні емоції, він додає неповторність фарбам пейзажних картин, декоративних елементів, відкритим водоймам. Зелень газону очищає повітря, служить захистом поверхневого шару грунту, підкреслює художню цінність елементів благоустрою - доріжок, майданчиків, підпірних стін, ступенів і сходів.

Газон підкреслює яскраві фарби квітників. Він доставляє радість дітям і дорослим, як місце відпочинку і розваг.
Фахівці нашої компанії допоможуть Вам зробити правильний вибір видів газонів, визначитися з технологією створення газонних покриттів, провести роботи з облаштування газонів і розробити план догляду.

Ваші дані

Залиште ваші контакти і ми з Вами зв'яжемося


Залишились запитання aбо є побажання?

Пишіть в коментарі, що вас цікавить і ми дамо вичерпну відповідь


Ваші дані

Залиште ваші контакти і ми з Вами зв'яжемося


Залишились запитання aбо є побажання?

Пишіть в коментарі, що вас цікавить і ми дамо вичерпну відповідь


Замовити зворотній дзвінок