Green Planet - Садово-парковый газон

Садово-парковий газон (звичайний газон) – другий клас газонів. Вони повинні бути декоративними, довговічними, стійкими до посухи і до механічних пошкоджень.

При влаштуванні газону садово-паркового типу трави слід підбирати з міцним дерном, а щоб грунт пронизувалась корінням для міцності, слід підбирати трави з різним типом кущіння.

Для звичайного газону вибір комбінацій насіння набагато ширше, і читати анотацію слід уважніше.Якщо до складу травосуміші входить райграс пасовищний, покрив буде досить міцним, але не зовсім однорідним за кольором (типовий варіант – три частини райграса багаторічного, одна частина тимофіївки, дві частини тонконогу лучного, три частини костриці червоної зміненої і одна частина мітлиці тонкої).

У більш якісні і відповідно більш дорогі суміші райграс, як правило, не входить (загальновживаний “рецепт” в даному випадку – чотири частини тонконогу лучного, дві частини костриці червоної, три частини костриці червоної зміненої і одна частина мітлиці тонкої).

На даний момент виведені декілька нових сортів райграса багаторічного, які відрізняються меншою висотою рослини і більш вузьким листям. Тому, щоб отримати звичайний газон вищої якості, слід переконатися, що в суміш увійшли насіння саме вузьколистих і низькорослих сортів райграса

Переваги садово-паркового газону

Практичність і універсальність, які дозволяють використовувати їх для дитячих ігор, прогулянок і пікніків приваблює своїми властивостями.

Крім іншого, якщо таку галявину правильно і вчасно стригти, вона може виглядати не гірше партерного побратима. Але все ж не варто занадто активно експлуатувати звичайний газон, відчуваючи його на міцність в футбольних бутсах або дрифтом велосипедних шин і квадроциклів.

Замовити зворотній дзвінок