Партерний газон – найвишуканіший, ефектний і дорогий, можна сказати елітний вид газону. Він не призначений для постійного використання, це скоріше престижний декор і красиве оформлення парадного входу.

Партерний газон прийнято вистилати на лицьовому тлі усадьбы, вздовж центральної алеї або на задньому дворі. Ідеально рівна поверхня, коротко стрижений, соковито-зелений і дивно м’який – всі ці епітети відносяться до партерного газону.

Будь-яка краса вимагає ретельного догляду і постійної уваги, а така розкіш – особливо.

По такому газону не можно ходити, , його потрібно постійно підстригати. Для стрижки газону необхідно використовувати тільки якісні газонокосарки з гострими сталевими ножами і регулюванням висоти скошування, інакше газон зіпсується.

Кожен день поливати, і тільки методом дощування, регулярно проводити підгодівлю спеціальними добривами. Грунт для партерного газону повинен бути родючим, переважно чорнозем, з кислотністю від 5,5 до 6.

Ділянку, на якій Ви збираєтеся розбити партерний газон, необхідно ідеально вирівняти і позбавити від всіх бур’янів.

Партерні газони користуються найбільшою популярністю в Англії, де переважають помірні температури і постійна вологість, в нашому кліматі такий газон буде вести себе більш капризно.

При створенні партерного газону найкраще використовувати один вид насіння і вибирати багаторічні, низькорослі, узколистні трави однорідного забарвлення. Добре підходять тонконіг лучний, костриця червона, мітлиця. Ці трави ростуть повільно і для того щоб насолоджуватися ідеальним газоном необхідно буде почекати. Однак фінальний результат того вартий, до того ж прослужить такий газон Вам дуже довго – 30-50 років без пересіву.

Вибираючи для своєї ділянки партерний газон, Ви говорите про свій статус і вишуканий смак.

Замовити зворотній дзвінок