ЛАНДШАФТНЕ ПРОЕКТУВАННЯ

 

Компанія Green Planet спеціалізується на ландшафтному дизайні та ландшафтному будівництві і працює у Києві та Київській області.

Наші фахівці у співпраці з Вами розроблять концепцію благоустрою об’єкта і створять неповторний художній образ Вашого саду.

Ретельно розроблений і глибоко продуманий проект ландшафтного дизайну це необхідна умова успішного здійснення будь-яких робіт з озеленення та перетворення ландшафту. 

Підсумок нашої роботи – комфорт, безпека, затишок та краса Вашого саду.

 

ПІДГОТОВКА ЛАНДШАФТНОЇ ПРОЕКТУ

Це багатопланова робота, у яку входить врахування важливих факторів для подальшої роботи. Серед них:

  • Можливості ділянки – її рельєф, екологічний стан, характер грунтів, рівень грунтових вод, напрямок стоку води, тощо.
  • Поточний стан території. Неосвоєна територія, позбавлена ​​цінної рослинності являє собою «чистий аркуш», що з одного боку дає широку свободу, але з іншого підвищує трудомісткість робіт з озеленення. Ділянка, вкрита лісом навпаки дозволяє скоротити витрати на посадку нових дерев і чагарників та зберегти найцінніші з існуючих рослин, однак це вимагає кропіткої роботи по їх оцінюванню та відбору. Також свої особливості має ландшафтне проектування на території покинутого і запущеного парку або саду.
  • Побажання власників ділянки. Якщо уявлення про те, як має виглядати ділянка не співпадають у власників та ландшафтного дизайнера, необхідно знайти спільне рішення та вирішити будь-які розбіжності, адже ландшафтний дизайн створюється на довгі роки.

РОЗРОБЛЕННЯ ПРОЕКТУ ЛАНДШАФТНОГО ДИЗАЙНУ

Ландшафтний дизайн розробляється з особливою ретельністю і урахуванням сучасних тенденцій в ландшафтній архітектурі. Спочатку фахівець компанії Green Planet готує ескізні варіанти, які пропонує на затвердження замовнику, а потім допрацьовує їх з урахуванням побажань клієнта. Потім на основі ескізу, який обрав і схвалив замовник, фахівець розробляє загальну концепцію проекту, і після її остаточного узгодження ландшафтний дизайнер починає працювати над проектом у деталях.

Кінцевим результатом розроблення проекту є генеральний план об’єкта, що озеленюється та пакет супутніх документів.

Всі подальші роботи на місцевості здійснюються в точній відповідності з генеральним планом, і це є гарантією того, що по завершенні робіт зовнішній вигляд ділянки буде саме таким, яким представляли його дизайнери і замовник під час роботи над проектом

 

Ваші дані

Залиште ваші контакти і ми з Вами зв'яжемося


Залишились запитання aбо є побажання?

Пишіть в коментарі, що вас цікавить і ми дамо вичерпну відповідь


Ваші дані

Залиште ваші контакти і ми з Вами зв'яжемося


Залишились запитання aбо є побажання?

Пишіть в коментарі, що вас цікавить і ми дамо вичерпну відповідь


Замовити зворотній дзвінок