Догляд за садом у Києві    огляд за садом у Києві

ДОГЛЯД ЗА САДОМ У КИЄВІ

Догляд за садом включає в себе наступні роботи:

  • Сезонна обрізка фруктових дерев і рослин
  • Санітарно-гігієнічна і формуюча обрізка листяних і хвойних
  • Формуюча стрижка живоплоту
  • Обробка рослин від хвороб і шкідників
  • Внесення антистресових і стимулюючих ріст препаратів під рослини, які мають ознаки захворювань або пригнічений ріст
  • Прибирання території від опалого листя та покійних рослин
  • Обслуговування ділянки

ОБРІЗКА ДЕРЕВ І РОСЛИН

Успішно вирішивши всі питання, пов’язані з придбанням і посадкою рослин, починаєш замислюватися: що і як треба зробити, щоб надії стали реальністю, і Ваш сад під Києвом дійсно радував великою кількістю фруктів, різноманітністю рослин і всієї  повнотою декоративної краси?

Для цього треба вміти правильно регулювати процеси росту і плодоношення (або цвітіння у декоративних рослин), щоб забезпечити швидке наростання врожайності і збереження його на оптимальному рівні більш тривалий період часу.

Одним з найбільш ефективних прийомів регулювання плодоношення рослин є обрізка. Грамотна обрізка може сприяти тому, що рослини будуть цвісти та плодоносити в дуже молодому віці. Неграмотна підрізка, що йде врозріз з біологічними особливостями може ввести рослину у такий стан, що воно довгі роки ані цвісти, ані плодоносити не буде.

Можливість керувати ростом і плодоношенням, а також формувати декоративні якості рослини можна за допомогою всього лише двох принципово різних способів обрізки – проріджування та укорочення.

У обрізки також є ще дві відмінних риси. У садівництві вона ділиться на зимову та літню обрізку. Під зимовою розуміють, коли рослини переходять в так званий період спокою, до часу, коли бруньки ще не прокинулися. У літньої обрізки інші завдання. Її мета – не допустити зростання непотрібних частин рослини і перерозподілити поживні речовини в потрібному напрямку.

ФОРМУВАННЯ ТА ОБРІЗКА РОСЛИН

Головне завдання формування та обрізки – максимальний декоративний ефект або оптимальна продуктивність рослин. Але при цьому не слід забувати про підтримку привабливої ​​форми і зовнішнього вигляду рослини.

Для рослини важливе збалансоване зростання, що забезпечує цвітіння і плодоношення, тобто щоб воно залишалося життєздатним і здоровим.

Для виконання цих завдань зовсім не потрібно детальної щорічної обрізки; багатьом деревам і чагарникам після початкового формування потрібна лише невелика косметична обрізка, яка включає видалення слабких пагонів або таких, що перехрещуються.

Що ж стосується живоплотів або рослинних архітектурних форм, то вони потребують не тільки раннього формування, але і подальшої своєчасної та ретельної обрізки для підтримки їх форми.

Якщо Вам потрібні послуги фахівців, які доглянуть за Вашим садом, звертайтеся до нас. Команда Green Planet завжди готова допомогти!

 

 

Ваші дані

Залиште ваші контакти і ми з Вами зв'яжемося


Залишились запитання aбо є побажання?

Пишіть в коментарі, що вас цікавить і ми дамо вичерпну відповідь


Замовити зворотній дзвінок